Soudom
Střední odborné učiliště Domažlice
Domovská stránka > Chcete si po škole vybírat? Po operátorech a seřizovačích CNC strojů je sháňka
Newsletter
Vložte svoji emailovou adresu a už vám neuteče žádná zpráva ze školy. Tato služba je zdarma a odběr lze kdykoliv zrušit.

Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Chcete si po škole vybírat? Po operátorech a seřizovačích CNC strojů je sháňka

Chcete si po škole vybírat? Po operátorech a seřizovačích CNC strojů je sháňka
 
Střední odborné učiliště Domažlice spolu s pobočkou ve Stodu nabízí zájemcům velké množství studijních oborů. Oborů, které mají skutečně výbornou perspektivu do budoucnosti. Absolventi se tak nemusí bát o své pracovní uplatnění a to nejen na českém trhu. Typickým příkladem jsou obory mechanik seřizovačobráběč kovů. Oba tyto obory se kromě jiného specializují na obsluhu, servis a programování CNC strojů. Stačí se podívat na nabídky pracovních agentur a portálů. Specialisté na CNC stroje jsou žádanou profesí a jen v Plzeňském kraji zaměstnavatelé nabízejí desítky těchto pracovních pozic.

Buďte specialisty na CNC stroje a získejte maturitu

Absolventi čtyřletého studijního oboru mechanik seřizovač se ve světě neztratí. Během studia nezískají jen maturitní vysvědčení, ale především bohaté praktické a teoretické dovednosti. Mechanici naleznou uplatnění ve strojírenství jako obsluhaservis klasických obráběcích strojů nebo seřizovačiprogramátoři CNC strojů. Dovednosti absolventi tohoto oboru na SOU Domažlice získají i z technického kreslení na počítačí (CAD)
 

Staňte se odborníky na CNC stroje už za tři roky

Střední odborné učiliště Domažlice nabízí tříletý obor obráběč kovů zakončený výučním listem. Absolventi si osvojí sledování provozu CNC strojů, stanou se specialisty na kontrolu přesností obráběných součástíznalosti získají i z programování CNC strojů. Důkladného vzdělání se mladým obráběčům kovů dostane v moderně zařízených učebnách.
Chcete si po škole vybírat? Po operátorech a seřizovačích CNC strojů je sháňka

Získejte praxi ve špičkových německých firmách

Čtyřeletý maturitní obor mechanik seřizovač, který se vyučuje na Středním odborném učilišti v Domažlicích, je skutečně perspektivním zaměřením. Budoucí specialisté na obráběcí stroje a CNC stroje, získají prostřednictvím praxe cenné zkušenosti z Německa. SOU Domažlice jako jediná škola v regionu nabízí žákům tohoto oboru volitelný modul, který znamená odbornou praxi v německém Rodingu. Mladí mechanici získají drahocenné vědomosti z německé Berufsschule Cham. Do budoucnosti neopomenutelná bude praktická zkušenost ve formě praxe v německých špičkových firmách. Neopomenutelným výstupem mezinárodní spolupráce bude pro absolventy i získání Certifikátu německé obchodní a hospodářské komory.

Kontaktujte nás pro více informací

Telefon: 379 410 620
 
E-mail: skola@soudom.cz
Naši partneři
Podporují naše projekty a aktivity
SAP
telefon +420 379 410 620-42 adresa skola@soudom.cz  bod SOU Domažlice
Prokopa Velikého 640
344 01