Soudom
Střední odborné učiliště Domažlice
Domovská stránka > Naučit se na střední létat s dronem nebo programovat roboty? Na SOUDOMu klidně
Newsletter
Vložte svoji emailovou adresu a už vám neuteče žádná zpráva ze školy. Tato služba je zdarma a odběr lze kdykoliv zrušit.

Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Naučit se na střední létat s dronem nebo programovat roboty? Na SOUDOMu klidně

Naučit se na střední létat s dronem nebo programovat roboty? Na SOUDOMu klidně

Studujte na SOUDOMu skutečný
obor budoucnosti a ovládněte práci s roboty

Střední odborné učiliště Domažlice, škola Stod nabízí zájemcům tříletý učební obor Elektromechanik pro zařízení a stroje. Naši absolventi získají kvalifikaci v rámci zvolené specializace a to:
 
  • Elektromechanik se zaměřením na bezpečnostní a informační elektronické systémy
  • Elektromechanik se zaměřením na automatizacirobotizaci
Naučit se na střední létat s dronem nebo programovat roboty? Na SOUDOMu klidně

Držte krok s dobou a průmyslovou revolucí 4.0

Moderní technika, práce s drony, sestavování robotů a tak dále. Technické zaměření oboru Elektromechanik se specializací na automatizaci a robotizaci je skutečnou bránou do 21. století. Století, kterému v průmyslu vévodí automatizace v podobě zavádění robotů do výroby. Absolventi tohoto oboru se na trhu práce neztratí, ba naopak, poptávka po kvalifikovaných absolventech tehnických oborů bude v budoucnosti strmě stoupat. Trh práce se zkrátka prudce mění a specializuje. Budoucnost průmyslu, který je nazýván Průmysl 4.0, směřuje k široké automatizaci výroby
 

 

Roboti nejsou hudbou budoucnosti, průmysl jim patří právě teď

Technologický pokrok se zastavit nedá, důležité je s ním držet krok. Střední odborné učiliště Domažlice, škola Stod dá svým žákům kvalifikované vzdělání a budou pro zaměstnace žádaným "zbožím." Podle odoborníků se meziroční nárůst automatizace v průmyslové výrobě pohybuje ve výši až 20 %. Učební obor Elektromechanik pro zařízení a stroje (obzvláště specializace na automatizaci a robotizaci) je tak doslova oborem budoucnosti.
 
"Lidé musí změnit svůj vzdělávací systém a naučit se spolupracovat s roboty, aby uspěli v přeměně starého modelu na automatizovanou a internetovou ekonomiku."
Jack Ma, ředitel největšího světového e-shopu Alibaba

Chcete se stát mistry na bezpečnost?
Se vzděláním na SOUDOMU žádný problém

Na trhu práce se nezratí ani absolventi se specializací na bezpečnostní a informační systémy. Tento obor je určen pro všechny, kdo se zajímají o elektroniku a výpočetní techniku. Konkrétně získají naši absolventi hluboké znalosti, které se týkají:
 
  • zabezpečení rodinných domůbudov
  • autoalarmů
  • docházkovýchkamerových systémů
V průběhu studia žáci spolupracují s předními firmami na trhu. V případě elektromechaniků se jedná například o jabloneckou firmu Jablotron.

Kontaktujte nás pro více informací

Telefon: 379 410 620
 
E-mail: skola@soudom.cz
Naši partneři
Podporují naše projekty a aktivity
SAP
telefon +420 379 410 620-42 adresa skola@soudom.cz  bod SOU Domažlice
Prokopa Velikého 640
344 01