Soudom
Střední odborné učiliště Domažlice
Domovská stránka > Veřejnost > Stravování
Newsletter
Vložte svoji emailovou adresu a už vám neuteče žádná zpráva ze školy. Tato služba je zdarma a odběr lze kdykoliv zrušit.

Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Stravování

 Školní jídelna

 
 
 
Prokopa Velikého 640, Domažlice
Školní stravování se řídí vyhláškou MŠMT č. 107/2005 Sb. o školním stravování, v platném znění, dále se řídí výživovými normami, rozpětím finančního normativu na nákup potravin a spotřebním košem. Podrobné informace o podmínkách stravování obdrží každý strávník vždy před začátkem nového školního roku.
 
Vedoucí školní jídelny
Kontakt379 410 629
 
 
Kapacita: 350 jídel
Zajišťujeme:
  • školní stravování pro žáky školy
  • závodní stravování pro zaměstnance školy
  • stravování pro veřejnost – doplňková činnost
 
Vydávání obědů pro žáky a zaměstnance: 11:00 – 12:15 hodin. Vydávání obědů pro veřejnost: 10:30 – 11:00 hodin. Cena oběda pro žáky činí 27,- Kč, pro cizí strávníky 53,- Kč. V ceně je zahrnuta polévka, hlavní jídlo (je možné si vybrat ze dvou druhů) a nápoj.
 
Odhlašování obědů:
- oběd musí být odhlášen den předem do 9 h
- prázdniny jsou odhlašovány automaticky
- stravovani@soudom.cz
 

Školní výdejna

 
Rohova 232, Domažlice
V této školní výdejně jsou zajištěny obědy při praktické výuce oborů mechanik seřizovač, strojní mechanik a obráběč kovů.
 
Nový elektronický systém ve školní jídelně
 
Školní jídelna zavedla od 1. 6. 2013 čipový systém k odběru stravy. Strávník sám nese zodpovědnost za přihlášky, odhlášky a výběr obědů pomocí stravovacího terminálu, internetu nebo na čísle tel. 379 410 629. Obědy se odhlašují den dopředu do 9 hod. Nárok na dotovaný oběd je pouze v první den nemoci žáka. Neodhlášený a neodebraný oběd je strávníkovi účtován.
 
Čipy se prodávají za zálohovou cenu 115,- Kč, která je hrazena v hotovosti u vedoucí stravování a platí po celou dobu školní docházky. Ztrátu čipu je strávník ve vlastním zájmu povinen okamžitě hlásit vedoucí stravování. Při jeho ztrátě či zničení se záloha nevrací. Po skončení stravování ve škole lze čip vrátit.
 
Zapomenutí čipu – jídlo bude vydáno na náhradní stravenku vyzvednutou u vedoucí stravování.
 
Ztráta čipu – žákovi bude po zakoupení vydán čip nový. Ztracený se zablokuje. Lze využít i přihlašování a odhlašování po internetu – www.strava.cz – zprovoznění po osobním přihlášení v kanceláři školní jídelny, kde obdržíte přístupové jméno a heslo uživatele.
Naši partneři
Podporují naše projekty a aktivity
SAP
telefon +420 379 410 620-42 adresa skola@soudom.cz  bod SOU Domažlice
Prokopa Velikého 640
344 01