Soudom
Střední odborné učiliště Domažlice
Domovská stránka > O nás > Ekoškola > Školní rok 2014/2015 > Trvale udržitelný rozvoj není pro naše žáky jen prázdnou frází
Newsletter
Vložte svoji emailovou adresu a už vám neuteče žádná zpráva ze školy. Tato služba je zdarma a odběr lze kdykoliv zrušit.

Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Trvale udržitelný rozvoj není pro naše žáky jen prázdnou frází

Naše škola SOU Domažlice se již druhým rokem zúčastnila soutěže pro střední školy „Zelená škola Plzeňského kraje“. Cílem soutěže je ohodnotit a ocenit střední školy, které se aktivně zapojují do realizace školního environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty. V loňském roce jsme obsadili druhé místo a i v tomto roce jsme se přihlásili do soutěže s přáním opět stanout na pomyslném stupni vítězů. V silné konkurenci škol s ekologickými obory jsme obhájili druhé místo a paní ředitelka Mgr. Zdeňka Buršíková převzala ocenění s finanční podporou environmentální výchovy na Krajské environmentální konferenci. Bez výchovy k lásce k přírodě a uvědomělému vztahu k životnímu prostředí už od dětského věku bude totiž trvale udržitelný rozvoj jen prázdnou frází.

Trvale udržitelný rozvoj není pro naše žáky jen prázdnou frází

P1020861
P1020856
Naši partneři
Podporují naše projekty a aktivity
SAP
telefon +420 379 410 620-42 adresa skola@soudom.cz  bod SOU Domažlice
Prokopa Velikého 640
344 01