Soudom
Střední odborné učiliště Domažlice
Domovská stránka > O nás > EVVO > Školní rok 2013/2014 > Zasedání Rady partnerů projektů IQ Industry a Enersol na SOU Domažlice
Newsletter
Vložte svoji emailovou adresu a už vám neuteče žádná zpráva ze školy. Tato služba je zdarma a odběr lze kdykoliv zrušit.

Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Zasedání Rady partnerů projektů IQ Industry a Enersol na SOU Domažlice

Ve dnech 9. – 11. srpna 2013 se konalo deváté zasedání Rady partnerů projektů IQ Industry a Enersol, které organizovalo Střední odborné učiliště Domažlice. Na programu jednání bylo rozšíření zapojení škol a průmyslových firem do obou projektů, využití vyhlášené výzvy MŠMT „Podpora učitelům odborných předmětů v prostředí reálné praxe“, spolupráce s projektem POSPOLU, přijetí opatření na prosazení projektu Enersol do programu MŠMT „Excelence středních škol“ a zabezpečení finančních zdrojů pro tyto projekty. Předseda Rady partnerů Ing. Jiří Herodes seznámil přítomné s návrhem podmínek pro soutěžní práce žáků středních škol, které budou prezentovány na krajských konferencích Enersol 2014. Členové a hosté Rady partnerů navštívili Technickou školu ve Waldmünchenu, nedalekou elektrárnu na zpracování dřevěných štěpek a stanici na výrobu bioplynu. Při zpáteční cestě se zastavili na Čerchově, kde pro ně bylo připravené občerstvení. A slunečné počasí jim umožnilo i krásný výhled na Chodsko.

Naši partneři
Podporují naše projekty a aktivity
SAP
telefon +420 379 410 620-42 adresa skola@soudom.cz  bod SOU Domažlice
Prokopa Velikého 640
344 01

lide40
Krásné prázdniny plné sluníčka a pohody vám přeje SOU Domažlice